SPA Borowinowa

Szeroka oferta naszego spa w Krakowie z pewnością uszczęśliwi każdego, bardzo wymagającego klienta. Posiadamy szeroki wybór zabiegów oraz najnowocześniejszy sprzęt, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Ponadto nasz wykwalifikowany i pomocny personel podzieli się z Państwem swoją wiedzą merytoryczną w zakresie poszczególnych zabiegów, terapii lub masaży.

Nasz ośrodek jest wyjątkowym miejscem na wypoczynek i regenerację. W pięknych wnętrzach i nowoczesnych gabinetach, możecie Państwo oddać się w ręce specjalistów, mając przy tym do wyboru bardzo obszerny wybór zabiegów. Polecamy szczególnie różnorodny wybór masaży – od klasycznych po relaksacyjne. Powszechnie wiadomo, że nic nie wpływa na ciało i jego odprężenie jak dotyk w połączeniu z oryginalnymi olejkami i nowatorskimi technikami masażu. Również szeroka oferta zabiegów estetycznych na pewno zadowoli każdego kto poszukuje właściwej dla siebie terapii odnowy biologicznej.

Oferowane przez nas zabiegi zostały skomponowane w taki sposób, żeby można było dopasować je do każdego rodzaju skóry jak i wieku. Proponujemy powszechnie znane i popularne zabiegi, jak również te bardziej wyrafinowane i sięgające do kultury orientalnej, uwzględniające zarówno terapię dla ciała jak i dla ducha. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, starając się stale poszukiwać nowych rozwiązań. W swojej pracy korzystamy ze sprawdzonych marek kosmetyków, przeznaczonych do profesjonalnej pielęgnacji ciała i twarzy.

Borowinowa znajduje się w niedalekiej odległości od centrum miasta Kraków, w spokojnym i urokliwym miejscu. Dzięki temu zabiegi w SPA można połączyć z komfortowym pobytem z dala od zgiełku miasta. Zarówno lokalizacja jak i obszerna oferta odnowy biologicznej umożliwiają luksusowy i niezapomniany wypoczynek.