Restauracja Borowinowa

Saunarium Borowinowa, zlokalizowane niedaleko Krakowa, poza różnorodnymi zabiegami SPA oferuje również apartamenty oraz restaurację, co może być świetną informacją dla osób, pragnących wypocząć poza miastem i miło spędzić czas w kameralnym i spokojnym miejscu. To również propozycja dla tych, którzy cenią sobie dobre jedzenie i niebagatelny odpoczynek poza miastem. Naszą ofertą oraz pakietem zabiegów relaksacyjnych z pewnością zaskoczymy nawet najbardziej wymagających klientów. Ze względu na szeroki wachlarz oferowanych przez nas usług, możecie Państwo zorganizować tutaj kameralne przyjęcie lub spotkanie biznesowe. Przy okazji istnieje możliwość skorzystania z całego pakietu SPA, co może zaskakująco urozmaicić wypoczynek.

Nasza restauracja oferuje ulubione dania kuchni polskiej oraz szeroki wybór trunków, co jest dobrą informacją dla osób preferujących smaczne jedzenie i długą biesiadę w klimatycznej przestrzeni. Ze szczegółowym menu możecie Państwo również zapoznać się na naszej stronie. Mamy nadzieję, że różnorodność potraw oferowanych w naszej kuchni pozwoli zaspokoić gusta naszych gości. Istnieje również możliwość skomponowania własnego posiłku, który z przyjemnością postaramy się przygotować, jeśli tylko będzie taka możliwość.

W przypadku organizowania przez nas przyjęć okolicznościowych i szkoleń zapewniamy wyżywienie dla wszystkich uczestników spotkania, jak również niezbędny sprzęt, potrzebny do profesjonalnego przygotowania danego przedsięwzięcia. Każde takie spotkanie ustalane jest wcześniej indywidualnie, z uwzględnieniem wszystkich potrzeb naszych gości, w tym przygotowanego specjalnie na tę okoliczność menu. Położenie naszej restauracji niedaleko Krakowa, nieopodal Parku Zdrojowego w dzielnicy Swoszowice sprzyja spokojnemu wypoczynkowi, jednocześnie nie stanowiąc problemu z dostaniem się do centrum miasta. Dzięki temu możemy śmiało oferować pobyt w naszym ośrodku zarówno osobom prywatnym jak i firmom, szukającym odpowiedniego miejsca dla większej grupy.