ATRAKCJE

Wypoczywalnia

Wypoczywalnia

Panele solne Wypoczywalni Borowinowej są bogate w pierwiastki oraz jony ujemne. Dzięki temu, relaksując się po saunowaniu, pozytywnie wpływamy na nasze zdrowie i samopoczucie.
Restauracja

Restauracja

Restauracja Borowinowej zapewnia komfortowe korzystanie blisko 60 osobom. W trosce o wygodę naszych gości, dozwolone jest korzystanie z tej części obiektu jedynie w szlafrokach.
Przerębel do schładzania

Przerębel do schładzania

Nic tak nie dopełnia procesu saunowania jak odpowiednie schłodzenie. Aby uczynić to poprawnie, należy całe ciało, łącznie z głową zanurzyć w zimnej wodzie. Pamiętajmy, aby robić to tylko i wyłącznie po wcześniejszym obmyciu ciała pod prysznicem!
Wanna SPA

Wanna SPA

Długi odpoczynek w ciepłej wodzie należy do jednej z najprzyjemniejszych form relaksu po dłuższym saunowaniu. Pamiętajmy, aby do jacuzzi wchodzić tylko i wyłącznie po dokładnym umyciu naszego ciała.
Hydroterapia Kneippa

Hydroterapia Kneippa

Zimna i ciepła misa służą do zabiegu hydroterapii stworzonej przez Sebastiana Kneippa. Dzięki naprzemiennemu działaniu gorącej i zimnej wody odprężamy się, a nasze stopy odpoczywają.
Podgrzewane leżanki

Podgrzewane leżanki

Wypoczynek w pełnej okazałości. Podgrzewane, ceramiczne leżanki to miejsce w Saunarium Borowinowa, w którym najłatwiej popaść w objęcia samego Morfeusza. W trakcie korzystania należy pamiętać o używaniu suchego ręcznika.
Miejsca do schładzania

Miejsca do schładzania

W Saunarium Borowinowa znajdują się różne miejsca do schładzania własnego ciała. Można korzystać z prysznica wrażeń, który obmywa nasze ciało delikatnymi strużkami wody, pryszniców schowanych w ślimaczych przesłonach gwarantujących intymność, czy wiader Kneippa dla osób lubiących intensywne schłodzenie.

Saunarium Borowinowa to jednak przede wszystkim SAUNY i ŁAŹNIE. Zobacz jakie możesz odwiedzić w Borowinowej. »

Zobacz również nasze sauny i łaźnie